You are here:

Hakkımızda

Şirketimiz kurulduğu tarihten bu yana nakliyecilik konusunda güvenli, zamanında, risksiz taşımayı kendisine ilke edinmiş, geçen zaman içerisinde oluşan kurumsallaşmış kadrosu ile titiz ve planlı çalışmaları sonucunda nakliyeciliğe yeni bir boyut katmıştır.

Şirketimiz hizmet sektöründe gösterilmesi gereken hassasiyet, sürat ve güvenirliliğin bilincinde ve daima daha iyinin peşindedir.

Şirketimiz İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasından tüm İllere gidiş geliş taşımacılık ve dağıtım hizmeti vermektedir. Sürekli ve kesintisiz hizmetin yanında müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan firmamız büyüyen müşteri portföyü ve hizmet kalitesiyle sektördeki haklı yerinde bulunmanın mutluluğu yaşamaktadır.

Vizyonumuz

Güvenli ve yüksek kaliteli taşımacılık hizmeti sağlayarak, uluslararası düzeyde değerli ve tercih edilen deniz taşımacılığı şirketi olmak.

Misyonumuz

Bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık ve çevreye duyarlı olarak, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Hedeflerimiz

Profesyonel, eğitimli ve motive çalışan ve iş ortakları ile, sunduğu yenilikçi ve kaliteli ürün ve hizmetlerle müşterilerimizin tercih edeceği ilk şirket olmak, yurt içi pazarda liderliği yakalayarak bir dünya şirketi olmaktır.